Wizualizacja Galerii Jurowieckiej

Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus jest firmą z 21-letnim doświadczeniem budowlanym i deweloperskim. Właścicielami firmy są Hanna i Konstanty Strus. Siedlecka firma buduje domy mieszkalne oraz obiekty handlowe. Prowadzi działalność na terenie Siedlec, Warszawy, Białegostoku, Zgierza oraz Gdyni.  Zatrudnia ok. 200 pracowników, a także podwykonawców.

Firma jest w fazie realizacji  Galerii Jurowieckiej, który znajdzie się w centrum Białegostoku przy ul. Jurowieckiej. Powierzchnia najmu centrum handlowego wyniesie 25 tys. mkw i znajdzie się w nim 140 lokali handlowo-usługowych. Obiekt będzie miał 5 kondygnacji oraz 450 miejsc parkingowych. Otwarcie zaplanowane jest na i kwartał 2014 roku.

Z kolei budowana w Siedlcach Galeria S łącznie z istniejącymi już obiektami oraz z zintegrowanym zabytkowym budynkiem banku będzie największym centrum handlowo-rozrywkowym w mieście. Obiekt będzie miał 3 poziomy i 34 tys. mkw. powierzchni najmu. W galerii znajdzie się 160 lokali handlowych. 

Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus będzie 12 i 13 września prezentować swoje projekty podczas Shopping Center Forum & Trade Fair 2012. O projektach przezentowanych podczas największego w Europie Środkowej spotkania deweloperow i najemcow powierzchni handlowych można przeczytać na  www.scf2012.retailnet.pl