Salon Prima Moda w CH Promenada

Spółka Prima Moda SA oferująca obuwie i galanterię skórzaną 1 sierpnia 2012 roku uruchomiła swój 45. salon. Nowy punkt sieci o powierzchni ponad 100 mkw. mieści się w warszawskim Centrum Handlowym Promenada.

Salon został urządzony zgodnie z nową koncepcją designerską. Charakteryzuje się jasnym, przestronnym wnętrzem oraz nowoczesnymi meblami i oświetleniem. Spółka planuje kolejny punkt otworzyć w Poznaniu.

Obecnie Prima Moda posiada 45 salonów, w tym tylko jeden jest zlokalizowany poza galerią handlową. W 2011 roku spółka otworzyła 7 salonów własnych zarówno w nowych, jak i istniejących galeriach m.in. w Blue City Warszawa. Średnia powierzchnia otwieranych salonów wynosi 100 mkw. Spółka dla swoich sklepów w centrach handlowych preferuje lokalizacje na parterze, w towarzystwie znanych brandów modowych.

Prima Moda SA działa na rynku obuwniczym od początku lat 90 tych. Sklepy Prima Moda oferują obuwie damskie, męskie, torebki, środki konserwacji do obuwia, galanterię skórzaną. Wszystkie produkty pozycjonowane są w sektorze medio-fine.

Firma w 2006 roku została przekształcona ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę akcyjną z siedzibą we Wrocławiu. Prima Moda SA w listopadzie 2007 roku zadebiutowała na GPW w Warszawie.