Salon sieci EXIsport

Salony marki w Polsce zostały zamknięte we wszystkich centrach handlowych w tym samym czasie. Nawet pracownicy sklepów nie zostali wcześniej powiadomieni o planach ich zamknięcia. Wraz z zamknięciem sklepów w Polsce przestała również działać krajowa strona internetowa marki.

W Polsce sieć EXIsport należy do firmy Graciosa Investments sp. z o.o. wchodzącej w skład słowackiej firmy Meeus s.r.o. Salony marki mierzyły ok. 450 mkw. powierzchni.

Sieć EXIsport wycofała się z działalności w Polsce. W salonach tej marki sprzedawany był sprzęt sportowy oraz odzież i obuwie sportowe. EXIsport oferował znane i popularne marki, takie jak: Nike, Adidas, Fila, Wilson, Blizzard, Kettler, Brunotti, Diverse, Grisport i inne, a także własne: Radical, EXItrek, EXItrek, EXIfit, EXIfun i EXIray. W sklepach tej sieci można było znaleźć każdego rodzaju sprzęt sportowy: rowery, narty, obuwie sportowe, do tenisa, squasha, a także wszystko, co jest potrzebne do sportów wodnych, joggingu i fitnessu.

EXIsport jest jedną z największych sieci oferujących sprzęt i odzież sportową na Słowacji. Tam też wciąż działa sklep internetowy oraz ponad 30 salonów. W Polsce otwartych było ponad 10 sklepów EXIsport.