Salon sieci Orasy

Jeszcze w 2012 roku firma Ordipol sp. z o.o. planuje otworzyć kilkanaście salonów w centrach handlowych. Kolejne otwarcia spółka zaplanowała na wrzesień, październik oraz listopad. Średnia powierzchnia uruchamianych sklepów to 160-180 mkw.

– Obecnie wszystkie sklepy otwierane są w nowej aranżacji. Odświeżony design salonu charakteryzuje się bardziej stonowanymi kolorami oraz nowym układem wnętrza pozwalającym na lepszą ekspozycję kolekcji – informuje Barbara Has expansion manager marki Orsay i Pimkie.

Marka odzieżowa Orsay, która oferuje ubrania i dodatki dla kobiet należy do spółki Orsay GmbH. Orsay rozpoczął działalność w 1975 roku od 35 sklepów i 220 pracowników w Niemczech. Pierwsza filia powstała w Karlsruhe i ma 70 mkw. powierzchni handlowej. Na całym świecie działa ponad 600 salonów Orsay w 25 krajach. 

W Polsce funkcjonuje 145 butików, z czego 140 znajduje się w galeriach i centrach handlowych. Odzież marki Orsay jest również dostępna w internetowym sklepie.

Więcej informacji na temat najemców biorących udział Shopping Center Forum & Trade Fair 2012 na stronie www.scf2012.retailnet.pl