Centrum Handlowe Gołąbkowice

– Shopping Center Forum & Trade to dla nas dobra okazja, aby zaprezentować Centrum Handlowe Gołąbkowice z Nowego Sącza wraz z obecnymi planami na jego rozbudowę – mówi Daniel Urbanik, dyrektor centrum handlowego.

– Mając na uwadze oczekiwaniom naszych klientów planujemy poszerzenie obecnej oferty Centrum o sklepy średniego i dużego formatu. W tym celu powstanie 3-kondygnacyjny budynek mieszczący 10 tys. mkw. powierzchni przeznaczonej pod wynajem. W ramach planowanej rozbudowy oferta Centrum Handlowego Gołąbkowice poszerzy się do 23 tys. mkw. GLA- podkreśla Daniel Urbanik.

Wraz z przedstawicielami CH Gołąbkowice na Shopping Center Forum będą obecni także przedstawiciele firmy Inter-Bud.

– Na Shopping Center Forum będziemy chcieli zaprezentować ofertę lokali usługowych i handlowych położonych w kliku aktualnie realizowanych przez nas inwestycjach mieszkaniowo-usługowych na terenie Krakowa. Inter-Bud jest również firmą realizującą inwestycje w systemie generalnego wykonawstwa w tym również inwestycji komercyjnych takich jak m.in.: Centrum Handlowe Gołąbkowice, Pasaż Ruczaj, Pasaż 33 – mówią przedstawiciele firmy. Kompleksowe wykonawstwo zadań inwestycyjnych, solidność i profesjonalizm, potwierdzone licznymi referencjami, są gwarancją wysokiej jakości świadczonych przez nas usług oraz czynią z nas cenionego i wiarygodnego partnera. Przedstawiciele Inter-Bud zapraszają wszystkich zainteresowanych na stoisko CH Gołąbkowice.

Centrum Handlowe Gołąbkowice znajduje się przy ul. Prażmowskiego 11 w Nowym Sączu. Obiekt został oddany do użytku w kwietniu 2011 roku. Powierzchnia całkowita centrum handlowego wynosi 24 tys. mkw., przy czym powierzchnia najmu wynosi 13 tys. mkw.

Dla zmotoryzowanych klientów przygotowano 800 miejsc parkingowych. Generalnym wykonawcą Centrum Handlowego Gołąbkowice było konsorcjum firm F.R.B. Inter-Bud z Krakowa i Goldfood z Nowego Sącza.

Z przedstawicielami Centrum Handlowego Gołąbkowice  i firmy Inter-Bud będzie można spotkać się przy stoisku 2.51. Więcej informacji na temat galerii i Shopping Center Forum 2012 można znaleźć pod adresem http://scf2012.retailnet.pl/projekty/centrum-handlowe-golabkowice/ .