Wizualizacja Centrum Kowale

Centrum Kowale to inwestycji typu Convenience  Shopping Center zlokalizowana na granicy gmin Gdańsk i Kolbudy w sąsiedztwie dużych kompleksów mieszkaniowych, które stworzy możliwość dokonywania szybkich zakupów. Dopełnieniem inwestycji jest przylegający bezpośrednio do galerii budynek biurowy, w którym znajdzie się między innymi przychodnia lekarska.

Powierzchnia handlowo – usługowa Centrum Kowale to niemal 5,3 tys. mkw. W obiekcie znajdzie się 30 lokali handlowo – usługowych. Powstana tam też 162 miejsca parkingoww.

Obecnie trwa komercjalizacja obiektu, za którą odpowiedzialna jest firma Axi Immo Group Sp. z o.o..
Inwestycja jest w trakcie realizacji. Pierwsi klienci zrobią zakupy w Centrum Kowale już w IV kwartale 2012 roku. Właścicielem obiektu jest Towarzystwo Inwestycyjne Investing.

Kowale są dynamicznie rozwijającą się częścią aglomeracji trójmiejskiej. Stanowią one- jak twierdzi inwestor- jedyną alternatywę dla prężnie rozwijającego się Gdańska. Pobliskie osiedla zamieszkane są przede wszystkim przez młodych ludzi – ceniących sobie lokalny spokój oraz wygodę komunikacyjną z centrum Gdańska ( 7 km ).

Centrum  Kowale położone jest w odległości  700 m od obwodnicy trójmiejskiej  S6  (węzeł Kowale),  7 km od centrum Gdańska, przy ul. Staropolskiej w Kowalach ( w bezpośrednim sąsiedztwie drogi wojewódzkiej nr 221). W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu znajdują się  osiedla Gdańsk – Południe i Kowale, gdzie mieszka  ponad 39 tys. osób.

Inwestor będzie prezentował Centrum Kowale podczas Shopping Center Forum. Szczegóły na stronie:  http://scf2012.retailnet.pl/projekty/centrum-kowale/