Shopping Center Forum 2012

– W tym roku byliśmy pierwszy raz na Shopping Center Forum & Trade Fair więc nie mamy porównania do lat ubiegłych. Forum zostało zorganizowane na naprawdę bardzo wysokim poziomie i to jest bardzo zadowalające dla nas jako wystawców mówi Karol Iwański, dyrektor ds. technicznych firmy AnGoland.

 – Zainteresowanie uczestników naszą ofertą było wystarczające, tym bardziej, że tylko my prezentowaliśmy ofertę dla najmłodszych klientów. Na targach głównie prezentowaliśmy multimedialne wózki na zakupy dla dzieci zwane Bumbusiami. Poza tym oferowaliśmy również Busiomaty, czyli automaty do wypożyczania Bumbusiów. To jest nasza nowość- podkreśla Karol Iwański.

– To rozwiązanie jest przewidziane do mniejszych centrów handlowych, w których jest mniej klientów. Koszty takiego rozwiązania są dużo niższe niż w przypadku stanowiska, gdzie trzeba zatrudnić dodatkowe osoby do obsługi. Ponadto planujemy za kilka miesięcy wprowadzić Bumbusie z większymi koszami umożliwiającymi znacznie większe zakupy. Na pewno nie będzie się to wiązało ze zmniejszeniem atrakcji dla dzieci siedzących w pojeździe- deklaruje Karol Iwański.