Wspólne stoisko StarNet Telecom i Grupa Energia

– Udział w Shopping Center Forum zaowocował nawiązaniem kilku nowych, cennych kontaktów. Chcemy dalej pojawiać się w tym wspaniałym gronie ludzi i wspierać swoimi usługami rynek centrów handlowych – podkreśla Paweł Dąbroś, dyrektor sprzedaży pion centra handlowe i budynki biurowe StarNet Telecom.

– Podczas Forum  cenimy sobie możliwość przedkładania oferty handlowej poprzez nawiązywanie bezpośredniej relacji z potencjalnym usługobiorcą. Pozwala to nam doskonalić propozycje kierowane na rynek i jeszcze dokładniej dopasowywać je do oczekiwań klientów – mówi Tomasz Popowski, specjalista ds. klientów kluczowych Grupa Energia.

– Grupa Energia i StarNet Telecom chętnie uczestniczą w targach, zwłaszcza tych przeznaczonych dla prężnych klientów, charakteryzujących się dużym potencjałem i konkretnymi potrzebami. Coroczny udział Grupy Energia i StarNet Telecom w Shopping Center Forum & Trade Fair jest dla nas doskonałą okazją do zaprezentowania swojej niestandardowej oferty – podsumowują udział w Forum przedstawiciele spółek Grupa Energia i StarNet Telecom.

W tegorocznej edycji Shopping Center Forum Grupa Energia i StarNet Telecom były jedynymi wystawcami branży energetycznej i telekomunikacyjnej. Osoby odwiedzające stoisko firm mogły uzyskać szczegółowe informacje o ofercie usług obrotu i dystrybucji energii elektrycznej świadczonych przez Grupę Energia oraz outsourcingu usług telekomunikacyjnych proponowanych przez StarNet Telecom.

Jak podkreślają przedstawiciele obu firm, chcą dalej w ten sposób podtrzymywać relacje z obecnymi i potencjalnymi klientami. Obie firmy uważają, że zaprezentowanie się na Forum to dobrze zainwestowane pieniądze.