Anna Klinowska, prezes PSNPH

– W tym roku już po raz trzeci mieliśmy okazję zaprezentować wyniki Rankingu Najlepszych Centrów Handlowych na Shopping Center Forum & Trade Fair 2012. Naszym zdaniem to najważniejsze i jedyne takie wydarzenie w Polsce, które skupia tak wielu przedstawicieli firm z sektora rynku nieruchomości komercyjnych – podkreśla Anna Klinowska, prezes Polskiego Stowarzyszenia Najemców Powierzchni Handlowych.

– Tak jak i w latach ubiegłych, targi okazały się dla nas miejscem spotkań i dyskusji z najemcami, z którymi mogliśmy zacieśnić naszą współpracę. Odbyliśmy także wiele spotkań z zarządcami obiektów handlowych, podczas których mieliśmy okazję poruszyć tematy dotyczące znaczenia komercjalizacji obiektów handlowych i długofalowej strategii rozwoju, która według nas jest przepisem na sukces – dodaje Anna Klinowska.

Głównym celem Polskiego Stowarzyszenia Najemców Powierzchni Handlowych jest ochrona interesów i praw najemców, propagowanie dobrych praktyk handlowych oraz działanie na rzecz zapewnienia równych praw i obowiązków zarówno najemcom, jak i wynajmującym powierzchnie w centralach handlowych. Członkami stowarzyszenia są znane i prestiżowe marki m.in. Almi Decor, Sizeer, Gatta, Komfort, Venezia, Unisono, Timberland, Wojas, Bartek, Flo, Vision Express, Komputronik, Drogeria Natura, 50 style.