Salon sieci Locci

Firma we wrześniu 2012 roku otworzyła nowy salon obuwniczy w Galerii Wisła w Płocku, który zajął powierzchnię 84 mkw. Również we wrześniu sklep tej sieci zostanie otwarty w Centrum Handlowym Poznań Plaza. Będzie to szósty i zarazem największy salon firmy mierzący 140 mkw.

W rozmowie z redakcją Retailnet.pl Lilanna Cygan, do której należy sieć sklepów Locci zapowiedziała dynamiczny rozwój sieci jeszcze w 2012 roku. Do końca roku planowanych jest bowiem około 10 nowych otwarć w galeriach handlowych. Salony firmy mierzą od 70 do 140 mkw i znajdują się one m.in. w Galerii Handlowej NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim czy Galerii Handlowej Panorama w Poznaniu.

Marka Locci należąca do firmy Locci Lilianna Cygan, która istnieje od 1991 roku. Firma zajmuje się głównie sprzedażą obuwia producentów z Polski, Niemiec oraz Francja. W swojej ofercie posiada zarówno buty w nowoczesnym stylu, jak i klasyczne, a także uniwersalne modele dla kobiet i mężczyzn. Poza obuwiem w salonach Locci znajdują się również torby i paski.