Smyk Megastore

3 października 2012 roku spółka EM&F otwiera po modernizacji Megastore Smyk w Bonarka City Center. Lokal o powierzchni ponad 2,3 tys. mkw. mieści się na poziomie +1.  Megastore Smyk w Bonarka City Center oferować będzie pełen asortyment produktów oferowanych w tej sieci.

W Megastore Smyk sprzedawane będą artykuły dla niemowląt, dzieci i rodziców: wózki, akcesoria elektroniczne, akcesoria niemowlęce, krzesełka do karmienia, huśtawki, leżaczki, łóżeczka, foteliki i akcesoria samochodowe, zabawki, ubrania i obuwie.

– Otwarcie Smyk Megastore jest jednym z największych wydarzeń w Bonarka City Center w tym roku. Powiększenie sklepu i poszerzenie asortymentu oznacza dla klientów zupełnie nową jakość zakupów. Dzięki temu w Bonarka City Center możliwe będzie  zrobienie kompleksowych zakupów dla małych klientów – komentuje Marcin Berendt, dyrektor marketingu Bonarka City Center.

Bonarka City Center to cenrum handlowe w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. mkw. powierzchni użytkowej znajduje się 270 sklepów, restauracji, punktów usługowych, w tym: Auchan, Leroy Merlin oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City.  Obiekt posiada parking na 3,2 tys. samochodów. Właścielem obiektu jest Trigranit.