Salon sieci Greenpoint

Jeszcze w październiku 2012 firma Fandango otworzy salon sprzedaży Greenpoint w toruńskiej Galerii Copernicus. Zajmie on powierzchnię 90 mkw. i będzie 74. sklepem marki Greenpoint w Polsce. Fandango jeszcze w 2012 roku planuje otwarcia kolejnych butików. Mają one powstawać wyłącznie w centrach handlowych

W ostatnich miesiącach firma Fandango otworzyła trzy salony – w Galerii Miodowej w Kluczborku, w Centrum Handlowym M1 w Zabrzu oraz w Galerii Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźlu. 

Greenpoint to marka sklepów należąca do firmy Fandango Jan Orłowski – spółka jawna. Oferują one odzież damską i akcesoria. W sieci Greenpoint 53 sklepy to salony własne, należące do firmy Fandango. Kolejne 21 salonów zostało otwartych przez partnerów,  na zasadach franczyzy.

Przy współpracy franczyzowej firma Fandango oczekuje od partnera posiadania lokalu w mieście powyżej 50 tys. mieszkańców. Jego powierzchnia powinna mieć od 80 do 120 mkw. Właściciel sieci Greenpoint skupia się na ekspansji w centrach handlowych.