Salon Smyk

Najnowszy sklep sieci Smyk otwarty został 5 października 2012 roku w Galerii Szperk w Gdyni. Nowy  zajmuje powierzchnię ponad 600 mkw. Jest to drugi sklep tej sieci w mieście  – podkreśla Marek Łebek, przedstawiciel sieci sklepów Smyk.

 – Mieszkańcy Gdyni zdążyli już poznać Smyka dzięki naszemu salonowi w Centrum Handlowym Klif. Mając na uwadze wzrastające potrzeby rodziców oraz dzieci, postanowiliśmy otworzyć kolejny  sklep w mieście. Liczymy na to, że dzięki szerokiemu asortymentowi oraz doskonałej jakości naszych produktów nowy Smyk w Galerii Szperk zyska sympatię mieszkańców Gdyni i stanie się dla nich częstym miejscem zakupów- mówi  Marek Łebek.

Sklepy Smyk sprzedają produkty dla dzieci, m.in. zabawki takich marek jak Disney, Lego, Hot Wheels czy Barbie. W sklepach sieci oferowane są tez produkty  marki własnej Smyka: Cool Club i Smiki.

Smyk to największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci, należaca do spółki Empik Media & Fashion (Grupa EM&F).  Obecnie sieć sklepów Smyk obejmuje ponad 100 punktów sprzedaży zlokalizowanych w centrach handlowych w Polsce, w Rosji, na Ukrainie, w Turcji i w Rumunii.