Salon Lancerto w Ptak Outlet

Popularna w Europie marka odzieżowa s.Oliver wycofuje się z polskiego rynku. Firma, do której należy marka podjęła taką decyzję po sześciu latach istnienia na naszym rynku. W Polsce otwarto dziesięć salonów tej sieci, między innymi w kieleckiej Galerii Echo.

Jak informuje „Echo Dnia” salon s.Oliver będzie działał w Kielcach tylko do końca października 2012 roku. Obecnie w sklepie trwa całkowita wyprzedaż asortymentu. W rozmowie z gazetą codzienną dyrektor Galerii Echo zapewnił, że są już plany co do zajęcia lokalu po sklepie przez nowego najemcę.

S.Oliver to niemiecka marka odzieżowa, która powstała w 1969 roku w Wurzburgu. Pierwotna nazwa marki brzmiała Sir Oliver. W 1978 roku zmienioną ją na s.Oliver. Firma otworzyła swoje sklepy m.in. w: Polsce, na Słowacji, Czechach, Szwajcarii, Chorwacji.

Brand należący do s.Oliver Bernd Freier GmbH & Co. KG oferuje odzież zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w stylu casual: koszule, marynarki, bluzki, t-shirty oraz dodatki modowe, jak torby, czapki, szaliki czy paski. Marka posiada także linię odzieży dla dzieci. Produty firmy można kupić zarówno w salonach stacjonarnych, jak i za pośrednictwem e-sklepu.