Salon sieci KIK

– W najbliższym czasie sukcesywnie będą otwierane następne sklepy.  Jeszcze w tym roku swoje salony w galerii otworzą H&M, Denny Rose, Bank PKO BP i Gino Rossi –  mówi Michał Góźdź, manager ds. marketingu Galerii Korona Kielce.

– Na drugą połowę listopada wstępnie planowane jest otwarcie H&M. Do końca roku swoją działalność uruchomią pozostali najemcy. Tym samym komercjalizacja Galerii Korona Kielce zostanie zakończona- podkreśla Michał Góźdź.

Salon H&M będzie najbardziej reprezentatywnym sklepem tej marki w Kielcach. W specjalnej szklanej witrynie, zamieszczonej od strony  ul. Warszawskiej będzie eksponować najnowsze kolekcje brandu.
Denny Rose zaproponuje klientkom galerii włoską modę przeznaczoną głównie dla kobiet nowoczesnych, lubiących wszelkie nowinki w modzie. W Gino Rossi znajdą się kolekcje obuwia dla kobiet i mężczyzn.

Od dnia otwarcia galerii swoje punkty otworzyły w niej najpopularniejsze brandy List Roma, Levi’s, Mustang, Loveyo, Apart, Wólczanka, Badura, Kari, Hana Sushi, Ziaja, Kantor, Orange, Matras, klub fitness Pure Platinum i Squash Korona oraz Happy Land, prowadzący pierwszą szkołę językową w galerii. Galerię Korona Kielce na swoją siedzibę wybrało również największe w regionie Multikino wyposażone w 9 sal z najnowocześniejszymi technologiami.

– Długo zastanawialiśmy się nad wyborem siedziby dla naszej firmy – mówi Rafał Moszczyński z Happy Landu. – Podjęliśmy decyzję na tak i jesteśmy pierwszą szkołą językową w galerii handlowej. Zbyt krótko galeria funkcjonuje, by dokonywać szczegółowych analiz, ale widać już teraz, że klientów nam przybywa. Mamy już teraz stałe grono osób, które regularnie korzystają z sali zabaw, takich osób, którzy cenią sobie luksus. Otrzymujemy też coraz więcej zleceń na organizację imprez. Jeśli chodzi o szkołę językową, to też mamy już stałych klientów. Tych, którzy od samego początku podchodzili z entuzjazmem do szkoły w galerii oraz grupę nowych osób. Z radością muszę też stwierdzić, że wracają do nas osoby, które wcześniej odeszły od nas przez wzgląd na utrudnioną komunikację. Galeria jest w centrum Kielc, w odległości kilku metrów od przystanków PKP, PKS i MPK, poza tym posiada bepłatny parking. Tym samym z dojazdem do niej nie ma problemu.

W Galerii Korona Kielce na powierzchni łącznie 37 tys. mkw.  znajduje się około 160 lokali handlowo – usługowych. Należą do nich m.in. brandy hiszpańskiej grupy Inditex, pierwszy sklep w mieście Zara Home, największa w regionie Zara, Pull and Bear, Bershka, Stradivarius oraz pierwsze w Kielcach salony Massimo Dutti i Oysho. W galerii znajdują się też Intersport, Royal Collection, Smyk Megastore o powierzchni 1800 mkw.