E-commerce

Zarząd spółki Creator Polska sp. z o.o. sp. komandytowa zapowiada otwarcia nowych, własnych i franczyzowych salonów Toy Planet. Nowe sklepy pojawią się m.in. w City Center Rzeszów, Galerii Prima w Stalowej Woli,  Galerii Max w Chrzanowie oraz w Biłgoraju.

Obecnie sieć stanowi 26 salonów, które znajdują się m.in. w CH Max w Chrzanowie, Galerii Przymorze w Gdańsku, CH M 1 w Krakowie, Galerii Łódzkiej czy CH Karolinka w Opolu. Ostatnio spółka uruchomiła sklep w CH Plaza w Sosnowcu oraz po remoncie oddała do użytku lokal w CH Osowa w Gdańsku.

Creator Polska to właściciel sieci sklepów Toy Planet z markowymi zabawkami dla dzieci. Salony Toy Planet zlokalizowane są głównie w centrach handlowych i przy handlowych ulicach miast powyżej 20 tys. mieszkańców.

Operatorem i pomysłodawcą koncepcji sieci Toy Planet jest firma Creator z Wrocławia działająca od 2001 roku. Pierwszy sklep sieci uruchomiono dwa lata później we Wrocławiu. W kolejnych latach otwarto sklepy także w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu. Format sklepow franczyzowych spółka wprowadziła w 2006 roku i systematycznie go rozwija.

Sieć Toy Planet oferuje zabawki m.in. takich marek jak: Lego, Mattel, Hasbro, Fisher Price, Hape, Tomy, Tolo, Cobi, Epee, Sassy, Burago, Maisto, Nikko, Bruder, Carrera, Trefl, Smoby, Klein, Knorr, Artasavi.