Galeria Echo

– Parking dla motocyklistów powstał pod wpływem opinii właścicieli jednośladów. Na poziomie Tesco Extra w starej części galerii wytyczyliśmy i oznakowaliśmy 10 miejsc – komentuje Grzegorz Czekaj, dyrektor Galerii Echo.

-Parking zgodnie z regulaminem nadal nie ma statusu strzeżonego, ale docelowo będzie to miejsce monitorowane. Reagujemy na opinie i sugestie naszych klientów, staramy się aby nasze centrum było przyjazne.

Kielecka Galeria Echo należąca do firmy Echo Investment to jeden z największych obiektów handlowo-rozrywkowych w Polsce i największa tego typu inwestycja w regionie. Obiekt powstał w wyniku modernizacji i rozbudowy funkcjonującego w latach ubiegłych centrum handlowego i został otwarty w sierpniu 2011r.

Powierzchnia całkowita Galerii Echo to 159 tys. mkw., z czego 70 tys. mkw. to powierzchnia handlowa, która mieści 300 sklepów. Oprócz sklepów, klienci mają do dyspozycji także bogatą część gastronomiczną i rozrywkową. Dla klientów przygotowano wielopoziomowy parking na 2,3 tys. miejsc. Zastosowano w nim system kierowania pojazdów do wolnych stanowisk oraz specjalną funkcję przypominania o miejscu zaparkowania pojazdu.