Wizualizacja Pasażu Grunwaldzkiego

Rozbudowa centrum handlowo-rozrywkowego Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu nie zostanie rozpoczęta w 2012 roku. Wstępnie planowano, że prace budowlane rozpoczną się we wrześniu. Najemcy wykazują duże zainteresowanie rozbudowaną w przyszłości częścią Pasażu Grunwaldzkiego-podkreśla inwestor.

– Pracujemy jeszcze nad końcową koncepcją dotyczącą rozbudowy Pasażu Grunawaldzkiego, dlatego na tym etapie nie da się mówić o szczegółach tej inwestycji – mówią przedstawiciele właściciela obiektu, spółki Echo Investment. – Postanowiliśmy skupić się też na innych inwestycjach, nad którymi trwają już prace.

Na czterech kondygnacjach Pasażu Grunwaldzkiego znajduje się ponad 200 punktów handlowych, usługowych i gastronomicznych, reprezentujących znane marki polskie i zagraniczne. Dla wszystkich zmotoryzowanych przygotowano 1400 miejsc parkingowych pod dachem. Powierzchnia całkowita galerii wynosi 130 tys. mkw. Powierzchnia najmu GLA mierzy 50 tys. mkw. Obiekt istnieje od kwietnia 2007 roku.

Echo Investment realizuje obecnie kilka projektów komercyjnych m.in.: Galerię Olimpia w Bełchatowie, Galerię Veneda w Łomży, Outlet Park Szczecin, Galerię Amber w Kaliszu czy centrum handlowo-rozrywkowe Korona w Brasov w Rumunii.