Punkt sprzedaży sieci Cigger

E-papierosy marki Cigger sprzedawane są w 10 salonach firmowych oraz w ponad 40 punktach sprzedaży na terenie kraju. Stoiska Ciggera mają dwie wielkości: ok. 5 mkw oraz ok. 10 mkw. Ich wielkość zależy od wielkości galerii handlowej, w której stoisko będzie działać

Na rynku marka Cigger obecna jest od grudnia 2011 roku. Sieć Cigger należy do firmy New Smoke. Elektroniczne papierosy można kupić także w sklepie internetowym firmy.

– Zanim wystąpiliśmy w tym roku z ofertą do potencjalnych franczyzobiorców, bardzo dokładnie przygotowywaliśmy się przez cały 2011 rok do produkcji i sprzedaży elektronicznych papierosów Cigger i niezbędnych akcesoriów. Wykorzystaliśmy także nasze doświadczenie z wieloletniej działalności gospodarczej – mówi Mariusz Rajzner, wicedyrektor New Smoke sc.

– Dzięki temu co kilka tygodni otwieramy nowe punkty. Prowadzimy cały czas intensywne rozmowy z kolejnymi potencjalnymi partnerami. 

Salony Cigger działają m.in. w  Centrum Handlowym Carrefour Piekary w Legnicy, w galeriach handlowych Alfa w Białymstoku i Olsztynie, Galerii Słowiańskiej w Zgorzelcu, Galerii Głogów w Głogowie, CH Plaza w Toruniu, Galerii Tęcza w Kaliszu oraz w galerii handlowej w Zambrowie.