Wizualizacja Korony Kielce

Odpowiedzialna za komercjalizację Galerii Korona Kielce, spółka Libra Project podpisała umowę najmu z siecią Sfinks Polska. Polska firma restauracyjna z sektora casual dining otworzy swój lokal w kieleckiej galerii handlowo-rozrywkowej

– Jest to obecnie jedna z najprężniej rozwijających się firm sektora gastronomicznego. Sfinks to najemca oczekiwany przez klientów odwiedzających nasz projekt. Kielczanie znają doskonałą jakość dań serwowanych w restauracjach tej sieci, ponieważ w Kielcach Sfinks funkcjonuje od lat na kieleckim deptaku przy ul. Sienkiewicza – mówi Mariusz Kowalczyk z Libra Project. – Tym samym czujemy się bardzo wyróżnieni, że na drugi lokal w mieście firma wybrała właśnie Galerię Korona. To niezwykle ważny i kluczowy partner biznesowy, którego dołączenie do grona najemców uczyniło całkowicie kompletną i kompleksową ofertę gastronomiczną, jaką możemy zaoferować klientowi w Galerii Korona Kielce.

W Galerii Korona Kielce Sfinks Polska zajmie lokal o powierzchni ponad 200 mkw. Zostanie on otwarty jeszcze w 2012 roku.

 Sfinks Polska poszerza ofertę gastronomiczną Galerii Korona Kielce w której swoje lokale mają także McDonald’s, KFC, Subway, Coffee Heaven, Hana Sushi, Caffe Illy, Empik Caffe, Carte D’or Cafe, Fuente de laYerba, Loveyo, Be Fresh, Kebab, Ghiootto, China Town, Olimp, Gin-Ger Sport Restaurant & Music Bar – pierwsza tego typu restauracja w całej Polsce.