Salon Sizeer

64. salon Sizeer zostanie otwarty w Galerii City Center w Rzeszowie. Lokal będzie miał prawie 150 mkw.  Będą tam sprzedawne produkty marek z kategorii sport i lifestyle. Jest to siódmy salon sieci w wersji premium.

Sizeer jest największą multibrandową siecią w Polsce. W ofercie posiada buty i ubrania Nike, adidas, Reebok, Puma, Ecco, Lacoste, Timberland, Converse, New Era.

W nowym sklepie Sizeer znajdzie się m.in. charakterystyczna dla wystroju w wersji premium zielona ściana na produkty: Green Wall. Na niej prezentowane są kluczowe towary sprzedawane w salonie.

Green Wall tworzy tkanina z kieszeniami na żywe rośliny. Ściana musi być doświetlana, przynajmniej przez 12 godzin dziennie.

– Nowoczesny design naszych salonów jest priorytetem. Sieć Sizeer to nowoczesne i dopracowane pod każdym względem punkty handlowe, a dzięki koncepcji premium stanowią wizytówkę każdego pasażu handlowego. Dla nas to szansa na jeszcze lepsze wyeksponowanie produktów – mówi Katarzyna Kamińska-Nobis, dyrektor Departamentu Administracji i Najmu w Marketing Investment Group.

Właścicielem wszystkich salonów Sizeer jest Marketing Investment Group – wyłączny dystrybutor marek Timberland, Umbro, linii obuwniczej Lacoste w Polsce, New Era, Lotto, Head a także właściciel sieci 50 style.