Swatch Store w Galerii Mokotów

Po otwarciu sklepu Swatch Store w Galerii Mokotów, firma The Swatch Group Polska sp. z o.o. zdecydowała się na stworzenie kolejnego sklepu stacjonarnego w centrum handlowym w Warszawie. W listopadzie 2012 powstał salon Swatch Store w CH Złote Tarasy.

W obiekcie przez ostatnie pięć lat działała wyspa handlowa sieci Swatch, mierząca 8 mkw. Została ona zastąpiona salonem o powierzchni 18 mkw.

Obecnie w Polsce, w centrach handlowych działa 5 sklepów stacjonarnych Swatch Store  i 3 kioski Swatch. Punkty sprzedaży zegarków znajdują się m.in. w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku, Galerii Łódzkiej, Galerii Kaskada w Szczecinie czy CH Silesia City Center w Katowicach. Firma deklaruje, że planuje dalszą ekspansję w centrach handlowych.

Marka Swatch należy do szwajcarskiej firmy The Swatch Group. W Polsce za ekspansję brandu odpowiada The Swatch Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Swatch Group na rynku polskim jest dystrybutorem 8 marek: Omega, Rado, Longines, Certina, Tissot, Calvin Klein, Swatch i Flik Flak. Firma Swatch jako jedyna jest właścicielem sklepów w Polsce.