Salon Orsay

W Gemini Park Tarnów został otwarty salon marki Orsay, niemieckiej sieci odzieżowej dla kobiet. W najbliższym czasie swoje sklepy otworzą także marki Stradivarius i KiK. Marka Orsay, zajęła lokal o powierzchni 150 mkw.

– Zdecydowaliśmy się dołączyć do grona najemców Gemini Park Tarnów, gdyż to centrum staje się dominującym obiektem w mieście i tym samym zyskuje coraz większą rzeszę klientów – mówi Barbara Has, Expansion Manager marek Orsay i Pimkie.

Jeszcze w tym miesiącu oferta modowa Gemini Park Tarnów powiększy się o kolejne marki. Swój sklep otworzy Stradivarius (300 mkw.) – popularna sieć odzieżowa zarządzana przez hiszpańską grupę odzieżową Inditex, oferująca bogaty wybór ubrań i akcesoriów dla kobiet. Salon o powierzchni ponad 600 mkw. otworzy także KiK, rozwijająca się w Polsce sieć handlowa z segmentu detalicznej sprzedaży dyskontowej, której oferta skierowana jest przede wszystkim do rodzin i klientów chcących dokonać oszczędnego zakupu.

– Wybierając najemców staramy się wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów, dlatego nowo otwarte salony z pewnością znajdą swoich zwolenników wśród osób odwiedzających Gemini Park Tarnów – mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Gemini Park Tarnów.

– Aktualnie finalizujemy umowy najmu z dwiema kolejnymi markami, które dotychczas nie były obecne w Tarnowie, co dodatkowo uatrakcyjni naszą ofertę – dodaje Krzysztof Brączek.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management spółka z o.o. we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management spółka z o.o. jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów to obiekt usytuowany w północnej części Tarnowa, o łącznej powierzchni ok. 80 tys. mkw., w tym 42,5 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się w nim miejsce na blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings.