Salon sieci Greenpoint

Butik Greenpoint należący do spółki Fandango otwarto w Galerii Rzeszów, będącej częścią City Center Rzeszów. Sklep zajął powierzchnię 111 mkw. i jest już trzecim sklepem tej marki w mieście. Łącznie firma Fandango Jan Orłowski sp. jawna posiada 75 salonów w całej Polsce.

Jak informowaliśmy, w ostatnim czasie krakowska spółka Fandango, uruchomiła także sklep internetowy. Nowy kanał dystrybucji ma umożliwić zakupy przede wszystkim klientkom mieszkającym w miastach, w których nie ma sklepu marki.  Asortyment wirtualnej placówki odpowiada produktom dostępnym w tradycyjnych sklepach marki.

Oferta sklepów Greenpoint skierowana jest do kobiet pomiędzy 25 a 40 rokiem życia i to właśnie one są głównymi odbiorcami kolekcji. Tworząc swoje kolekcje – Greenpoint  kładzie nacisk na prostotę i uniwersalność.

Marka Greenpoint istnieje na polskim rynku od 10 lat i rozwija się bardzo dynamicznie. Przy współpracy franczyzowej firma wymaga lokalu o powierzchni od 80 do 120 mkw. w mieście powyżej 50 tys. mieszkańców. Marka skupia się na ekspansji głównie w centrach handlowych.