Sadyba Best Mall
Sadyba Best Mall

Najemcami Sadyba Best Mall został lokal sieci Feel The Chill, Kantor Exchange Group, punkt obsługi Orange oraz sklep z obuwiem marki US Polo- poinformowała zarządzająca obiektem Segece Polska.

Feel The Chill otworzy w warszawskim centrum handlowym yogurt bar o powierzchni 14 mkw. Kantor o wielkości 20 mkw. znajdzie się na I piętrze, w salonie będzie można także zakupić złoto inwestycyjne w najlepszych cenach w kraju. Nowością w centrum jest także sklep obuwniczy marki US Polo, który w swoim asortymencie posiada buty damskie oraz męskie. Sklep ten znajduje się również na I piętrze i ma blisko 76 mkw.

Centrum Sadyba Best Mall położone jest w Warszawie, przy ul. Powsińskiej prowadzącej do Wilanowa. Centrum posiada w swojej ofercie ok. 100 sklepów i punktów usługowych, restauracje oraz kawiarnie ( m.in. Mc’Donalds, Subway, Sphinx, Ramzes, Coffeeheaven), a także kino Cinema City oraz IMAX. Ponadto w Sadybie funkcjonuje centrum rozrywki Fantasy Park. Jednymi z największych najemców galerii są: supermarket Carrefour Market, RTV Euro AGD, Reserved, Smyk, Empik oraz Intersport. Obiekt posiada około 1000 miejsc parkingowych.