Wizualizacja Gemini Park Bielsko-Biała

W rozbudowywanym przez Gemini Holdings Centrum Handlowym Gemini Park Bielsko-Biała sklepy otworzą  RTV Euro AGD, Kazar, oraz Cukiernia Sowa. Powiększony obiekt zacznie działać pod koniec 2013 roku.

Salon RTV Euro AGD będzie miał 1,2 tys. mkw. powierzchni. W ofercie marki znajdzie się sprzęt z kategorii multimedia, RTV i AGD.

Ofertę modową rozbudowanej części Gemini Park Bielsko-Biała powiększy Kazar, znana marka obuwnicza. W salonie o powierzchni 110 mkw. znajdzie się luksusowe obuwie dla kobiet i mężczyzn.

–  Zarówno doskonała lokalizacja jak i renoma centrum zadecydowały o powstaniu kolejnego salonu w jednym z najlepiej gospodarczo rozwiniętych miast Polski. Kierując się przyjętą polityką ekspansji marki starannie dobieramy najbardziej prestiżowe centra handlowe zlokalizowane w największych i najbardziej rozwiniętych miastach Polski – mówi Anna Wojsa, starszy specjalista ds. marketingu Kazar Footwear.  –  Centrum Gemini Park wybraliśmy ponieważ jest nowoczesnym i jednym z największych obiektów handlowo-rozrywkowych na mapie Bielska, który jednocześnie cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców całego regionu. Ciągle rosnące obroty i footfall świadczą o dużym potencjale i silnej pozycji Gemini Park w świadomości lokalnych konsumentów – dodaje A. Wojsa.

Produkty cukiernicze w Gemini Park oferować będzie Cukiernia Sowa, polska firma bazująca na własnych, sprawdzonych recepturach, która w tym regionie kraju otworzy swój pierwszy salon. Lokal będzie miał 100 mkw.

– Cukiernia Sowa w Gemini Park Bielsko-Biała to wynik realizacji naszej strategii, która zakłada rozwój sieci sklepów firmowych również na terenie Śląska. Nasze wyroby cukiernicze cieszą się dużym uznaniem klientów w innych regionach Polski, dlatego wierzymy, że doskonała lokalizacja i atrakcyjny mix najemców Gemini Park Bielsko-Biała przyczynią się do wzrostu popularności naszych produktów wśród mieszkańców tego miasta – mówi Bartosz Kamiński, prowadzący cukiernie Sowa w Trójmieście, we Wrocławiu i na  Śląsku.

Obecnie Gemini Park Bielsko-Biała to ponad 80 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych usytuowanych na 27,5 tys. mkw.  Po rozbudowie obiekt będzie dysponował jedną z największych powierzchni handlowych w regionie – 55-59 tys. mkw., a  grono najemców powiększy się o kolejne 70 sklepów z branży modowej, z których część po raz pierwszy otworzy swoje sklepy w tym regionie Polski.  Poszerzona zostanie również oferta usługowa, restauracyjna oraz rozrywkowa. Otwarcie rozbudowanego Gemini Park Bielsko-Biała planowane jest pod koniec 2013 roku.

Za wynajem Gemini Park Bielsko Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management spółka z o.o. we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management spółka z o.o. jest jednocześnie zarządcą centrum.