Perfumeria Sephora
Perfumeria Sephora, Sephora Polska

Sephora otworzy 30 listopada 2012 r. nową perfumerię w Łomiankach koło Warszawy, w Centrum Handlowym Auchan Łomianki. Nowy salon perfumeryjny o powierzchni 196 mkw., który mieści się na parterze centrum handlowego, będzie 92. perfumerią tej sieci w Polsce.

Jak poinformował redakcję Retailnet.pl dyrektor ds. sprzedaży Sephora Polska, firma planuje otwarcie kolejnych  salonów oraz uruchomienie sklepu internetowego.

Sephora obecna jest na polskim rynku od 14 lat. Jest pierwszą na świecie perfumerią, która pozwoliła konsumentom na nieograniczony dostęp do produktów. Sephora jest częścią koncernu Moët Hennessy Louis Vuitton (LVMH), największej na świecie korporacji działającej w sektorze dóbr luksusowych posiadającej w swoim portfolio blisko 50 światowych marek z segmentu premium, takich jak Louis Vuitton, Dior, Donna Karan, Kenzo, Givenchy, Fendi, TAG Heuer czy Dom Pérignon.

Obecnie Sephora prowadzi  na świecie ponad 1600 perfumerii. Od początku swojej obecności na polskim rynku firma systematycznie rozwija swą sieć sprzedaży  i – jak podkreślają jej przedstawiciele- inwestuje w najlepsze lokalizacje dla swoich perfumerii, w wiodących centrach handlowych, w największych miastach.