Wyspa handlowa Cigger
Wyspa handlowa Cigger, New Smoke

Firma New Smoke właściciel sieci stoisk z elektronicznymi papierosami otworzyła kilka kolejnych placówek w centrach handlowych. Nowe franczyzowe punkty sprzedaży zostały otwarte w obiektach handlowych  m.in. w Zamościu, Wołominie oraz Jabłonnej. Tym samym liczba uruchomionych w tym roku punktów franczyzowych Cigger wzrosła do trzynastu.E-papierosy Cigger sprzedawane są obecnie na ponad 40 wyspach handlowych.

– Zanim wystąpiliśmy w tym roku z ofertą do potencjalnych franczyzobiorców, bardzo dokładnie przygotowywaliśmy się przez cały 2011 rok do produkcji i sprzedaży elektronicznych papierosów Cigger i niezbędnych akcesoriów. Wykorzystaliśmy także nasze doświadczenie z wieloletniej działalności gospodarczej – mówi Mariusz Rajzner, wicedyrektor New Smoke sc. – Dzięki temu co kilka tygodni otwieramy nowe punkty. Prowadzimy cały czas intensywne rozmowy z kolejnymi potencjalnymi partnerami.

Firma posiada swoje placówki m.in. w CH Nova Park w Gorzowie Wielkopolskim CH Alfa w Białymstoku i Olsztynie, Galerii Głogów, Galerii Słowiańska w Zgorzelcu, Galerii Tęcza w Kaliszu, CH Plaza w Toruniu i wielu innych.

Stoiska Ciggera mają dwie wielkości: 2,5 m na 2,5 m oraz 4 m na 2,5 m. Wybór zależy od wielkości galerii handlowej, w której stoisko będzie działać.

Na rynku marka Cigger obecna jest od grudnia 2011 roku i należy do firmy New Smoke sc. Obok e-papierosów firma posiada w ofercie wkłady, atomizery, około 50 smaków liquidów, baterie oraz innego typu akcesoria. Elektroniczne papierosy można kupić także w sklepie internetowym.