Salon Ryłko
Salon Ryłko

Firma Ryłko, właściciel sieci sklepów obuwniczych uruchomiła dwa nowe salony sprzedaży w galeriach handlowych. Pierwszy, o powierzchni 104 mkw. mieści się w Centrum Handlowym 3 Stawy (Katowice), a drugi w Galerii Handlowej Madison w Gdańsku(pow. ponad 100 mkw.). 30 listopada 2012 roku zostanie natomiast otwarty salon w CH Auchan Łomianki.

Dotychczas, w  2012 roku spółka otworzyła pięć salonów w centrach handlowych m.in. w Galerii Leszno (pow. 100 mkw.), Galerii Słonecznej w Radomiu (pow. 70 mkw.), w CH Auchan w Komornikach/k Poznania (pow. 75 mkw.) oraz  w Plaza Sosnowiec i w Plaza Toruń. (pow. 100 mkw.).

Ryłko otwiera punkty własne i franczyzowe o średniej powierzchni od 70 -130 mkw. W 2011 roku sieć sprzedaży poszerzyła się o 6 lokali.

Ryłko sp. z o.o. jest polska firmą, która od 15 lat pod marką Ryłko produkuje i sprzedaje obuwie, a także galanterie skórzaną. Obuwie marki Ryłko jest dostępne w Polsce w ponad 80 sklepach. Firma prowadzi również sprzedaż produktów poprzez sklep internetowy.