Galeria Korona Kielce
Galeria Korona Kielce

5 grudnia 2012 w Galerii Korona Kielce swój salon otworzy marka H&M. Nowo otwierany lokal zajmuje powierzchnię 1,5 tys. mkw.  i jest dwukondygnacyjnym, największym sklepem tej marki w mieście.

Obie kondygnacje połączone zostały ruchomymi schodami oraz windą, dzięki czemu łatwiej będzie można przemieszczać się z jednej kondygnacji na drugą. Sklep H&M posiada ponadto od strony jednej z głównych ulic Kielc – Warszawskiej, szklaną witrynę, w której będą eksponowane najnowsze kolekcje marki.

– Otwarcie salonu H&M w Galerii Korona Kielce to długo wyczekiwane przez naszych klientów wydarzenie. Cieszymy się, że udało nam się zrobić swego rodzaju mikołajkowy prezent  – mówi Michał Góźdź, manager ds. marketingu Galerii Korona Kielce.

Firma H&M powstała w 1947 roku w Szwecji. Od tamtej pory firmowana przez nią odzież zyskała popularność na całym świecie, również w Polsce. Swoją ofertę kieruje zarówno do kobiet, jak również mężczyzn i dzieci. Spółka ma na świecie 2715 sklepów. W Polsce działa ich ok.100.

H&M w Galerii Korona Kielce otworzy swój sklep w towarzystwie innych popularnych brandów odzieżowych, między innymi: Zara, Reserved, Royal Collection, Bershka, House, Massimo Dutti, Solar, Vistula, Bytom, Oysho, Orsay, Pull&Bear, Camaieu, Tommy Hilfiger, List Roma, Stefanel, Triumph, Caterina, Pepe Jeans, Mohito, Stradivarius, Palmers. Łącznie w obiekcie na trzech poziomach, na powierzchni blisko 37 tys. metrów kwadratowych znajduje się około 160 lokali handlowo – usługowych. Przedstawiciele inwestora podkreśają, że otwarcie salonu H&M kończy komercjalizację Galerii Korona Kielce.