Kolekcja Yes
Kolekcja Yes

Firma Yes Biżuteria sp. z o.o., do której należą salony jubilerskie sieci Yes, planuje utrzymać  tempo ekspansji na polskim rynku. Przedstawiciele firmy w rozmowie z redakcją Retailnet.pl potwierdzili, że w 2013 roku zostanie otwartych co najmniej 10 sklepów w centrach handlowych.

Obecnie firma posiada łącznie 109 salonów sprzedaży w całej Polsce zarówno w dużych,  średnich jak i małych miastach. Sklepy sieci znajdują się w centrach handlowych i mają średnio 50-55 mkw. powierzchni.

Wśród nowych salonów, zaplanowanych na 2013 rok znajdzie się kolejny sklep w formacie Yes Prestige. Lokale otwarte w tym koncepcie charakteryzują się inną aranżacją wnętrza i ekskluzywnym asortymentem. Pierwszy salon pod logo Yes Prestige został otwarty w 2012 roku w Galerii Mokotów.

Jak ustaliła redakcja Retailnet.pl salony firmy Yes Biżuteria sp. z o.o. zostaną otwarte między innymi w takich miastach jak Warszawa czy Poznań, a także w rejonie Trójmiasta i aglomeracji śląskiej.

Biżuterię marki poza salonami stacjonarnymi można zakupić także za pośrednictwem sklepu internetowego Yes.

Firma Yes istnieje na rynku od ponad 30 lat. W salonach marki oferowana jest biżuteria złota, srebrna, platyna z diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi. Ponadto w sklepach dostępne są zegarki wielu prestiżowych marek.