Salon Pimkie
Salon Pimkie

Zarząd Centrum Handlowego Warszawa Wileńska po 10 latach istnienia obiektu podjął decyzję o modernizacji budynku. W ramach przewidzianych zmian zaplanowano zmianę wystroju, zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, spersonalizowanych usług oraz rekomercjalizację.

– Zarówno przez odwiedzające nas osoby, jak i przez obecnych na naszym terenie najemców, zmiany są postrzegane bardzo pozytywnie, czego mamy dobitne sygnały – mówi Filip Kryłowicz, dyrektor Warszawy Wileńskiej – Regularnie przeprowadzamy badania, dzięki którym dowiadujemy się wiele na temat potrzeb naszych klientów, i staramy się na nie reagować – dodaje Kryłowicz.

W opinii zarządu, remodeling i rekomercjalizacja na rynku centrów handlowych to najlepsza reakcja na destrukcyjne działanie upływającego czasu, a jednocześnie sprawdzona metoda, by wprowadzić nowości.

– Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom firm, które chcą u nas zaistnieć – staramy się przeznaczać dla nich takie powierzchnie, jakich oczekują, i podchodzimy indywidualnie i ze zrozumieniem do ich potrzeb – wyjaśnia Filip Kryłowicz. Wielu z dotychczasowych najemców z racji dobrych obrotów, jakie osiągają na terenie CH Warszawa Wileńska, wygaśnięcie 10-letnich umów, które miało miejsce na przełomie 2011/12 roku, wykorzystało do relokacji lub powiększenia swoich salonów – są wśród nich Rossmann, Matras, Wojas, Vission Express, Reebok, Relay, Denique, Fotojoker. – Obserwujemy duże zainteresowanie najemców II piętrem, gdzie pojawił się powiększony salon Denique, a także nowatorski koncept grupy LPP – Mohito – dodaje Kryłowicz – Na bieżąco będziemy informować o kolejnych umowach najmu i innych zmianach w naszym centrum.

W obiekcie od niedawna działają także sklepy grupy Inditex – Stradivarius i Bershka – a także Gatta, Tally Weijl oraz  Cropp. Rozszerza się również oferta gastronomiczna. Właśnie do grona najemców dołączył Starbucks.

Centrum Handlowe Warszawa Wileńska znajduje się w dzielnicy Praga Północ, u zbiegu ulic Targowej i al. Solidarności. Galeria została otwarta w 2002 roku. W obiekcie znajduje się hipermarket oraz ponad 100 sklepów i punktów handlowo-usługowych.