Spółka Martes Sport pod koniec grudnia 2012 roku uruchomiła kolejny sklep w centrum handlowym. Tym razem w Galerii Kamiennej w Starachowicach. Nowy salon zajmuje powierzchnię 270 mkw. To 45. punkt sieci sklepów Martes Sport. Spółka planuje w 2013 roku otworzyć kolejne 25 -30 salonów sprzedaży.

Ostatnio uruchomiono również sklepy w Galerii Olimpia w Bełchatowie (pow. 350 mkw.) oraz w marcredo Center Ciechanów (pow. 365 mkw.).
Martes Sport sp. z o.o. została zarejestrowana w styczniu 2002 roku. Spółka jest właściciel sklepów z odzieżą, obuwiem i akcesoriami sportowymi.Obecnie w ramach sieci funkcjonuje 45 sklepów. Ich łączna powierzchnia to ponad 24 tys. mkw. Firma otwiera salony o wielkości od 270 do ponad 2 tys. mkw.

W sklepach Martes Sport znajdują się produkty m.in. takich marek jak: Arena, Colmar, Hi-Tec, Iguana, Magnum, Nike. Pierwszy sklep sieci został otwarty w sierpniu 2005 roku w Czeladzi. Kolejne powstały m.in. w Częstochowie, Bielsku-Białej (Sarni Stok), Rybniku, Zgorzelcu, Legnicy, Toruniu, Oświęcimiu, Gorzowie Wielkopolskim, Dębicy, Świdnicy, Grudziądzu, Świeciu, Słupsku, Giżycku, Krakowie.