Galeria Malta
Galeria Malta

Najnowszy brand firmy LPP SA – marka Sinsay, pojawi się wiosną 2013 roku w Galerii Malta. W centrum funkcjonują obecnie trzy sklepy marek tej spółki – Mohito, Cropp oraz House. Dwie z nich zmieniły swoją lokalizację, a marka Mohito znajdzie się w większym salonie.

Salon marki Sinsay zajmie powierzchnię ponad 280 mkw. i znajdzie się na pierwszym piętrze obiektu. W Galerii Malta zmiany zachodzą także w obrębie obecnych już marek LPP. Swoją lokalizację w Galerii Malta zmieniły już salony odzieżowe Cropp i House. Marki, zajmujące do tej pory lokale w różnych częściach centrum, zostały umieszczone obok siebie na poziomie 1. W nowej lokalizacji sklepy zajmują odpowiednio 408 i 410 mkw.

Salon odzieżowy Mohito zostanie powiększony o powierzchnię lokalu zajmowanego do tej pory przez markę House. Prawie 450 mkw. sklepu pozwoli na poszerzenie oferty brandu, kierowanego głównie do młodych kobiet. Salon adaptowany obecnie do nowych warunków, zostanie ponownie otwarty w lutym 2013 roku.

– Staramy się utrzymać dynamikę zmian w centrum, dbając jednocześnie o stałe powiększanie jego oferty. Cieszymy się, że Galeria Malta będzie jednym z pierwszych miejsc, w których będzie można poznać nowy brand firmy LPP – Sinsay. Cały czas dbamy także o komfort zakupów naszych klientów. Przesunięcia związane z lokalizacją salonów marek House i Cropp oraz zmiany w salonie Mohito pozwolą na poszerzenie oferty marek, jej lepszą ekspozycję oraz na lepsze wykorzystanie przestrzeni centrum – mówi Tomasz Wojsz, dyrektor Galerii Malta.

Galerią Malta zarządza firma Neinver. Trzykondygnacyjny kompleks o całkowitej powierzchni 162 tys. mkw. oferuje 160 sklepów oraz punkty usługowe, wielosalowe Multikino, liczne kawiarnie i restauracje. Galeria mieści się przy skrzyżowaniu ulic Abpa A. Baraniaka i Katowickiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego i rekreacyjnych terenów poznańskiej Malty. Jest położona w odległości 5 min. jazdy samochodem od centrum Poznania.