CH Millenium Hall
CH Millenium Hall

W CH Millenium Hall w Rzeszowie klienci będą mogli zrobić zakupy w kolejnym sklepie otwartym przez polską grupę odzieżową LPP. Do najemców centrum dołączyła bowiem marka Sinsay. Salon powstanie na poziomie 1 i zajmie 400 mkw. powierzchni. Otwarcie zaplanowane jest na 1 marca 2013 roku.

– W takich obiektach, jak Millenium Hall chcemy móc prezentować kompletną ofertę LPP, a więc i nową markę Sinsay. Tak się złożyło, że możliwość pozyskania odpowiedniej powierzchni dla naszego nowego brandu, zbiegła się w czasie z ogólnopolskim startem nowego projektu LPP – komentuje Jacek Szołoch, dyrektor ds. rozwoju LPP SA na terenie Polski.

Kolekcja Sinsay dedykowana jest dziewczętom w wieku 15-24 lat. Głównym atutem brandu mają być przystępne ceny.

Powierzchnia centrum Millenium Hall to ponad 56 tys. mkw. GLA, na której znajduje się ponad 200 sklepów. Główni najemcy to: marki grupy Inditex (Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Massimo Dutti), H&M, marki grupy LPP (Reserved, Cropp Town, Mohito, House), MaxMara Weekend, Toys”R”US, Media Expert, Multikino, Piotr i Paweł, Stowarzyszenie Siemacha. Deweloperem projektu jest spółka Develop Investment.