Gemini Park Bielsko-Biała
Gemini Park Bielsko-Biała

Oferta bielskiego Gemini Park powiększyła się o butik z odzieżą dla mężczyzn szukających klasycznej elegancji. Nowym najemcą obiektu handlowego została marka New Men Style, znana z produkcji i dystrybucji garniturów, koszul, krawatów, płaszczy i kurtek męskich. W salonie o powierzchni 75 mkw. ważne miejsce zajmuje także kolekcja ślubna i wizytowa.

Zdecydowaliśmy się otworzyć nowy salon z modą męską marki New Men Style w Gemini Park Bielsko-Biała, ponieważ jest to obiekt, który kładzie duży nacisk na rozwój, o czym świadczy trwająca aktualnie rozbudowa. To jedyne centrum handlowe w regionie o tak dużym potencjale – mówi Robert Dworak, mobilny kierownik salonów New Men Style. – Dodatkowo, dostosowanie do potrzeb najemców i dobra atmosfera negocjacji sprawiają, że jest to centrum handlowe, z którym dobrze się współpracuje.

Obecnie Gemini Park Bielsko-Biała oferuje ponad 80 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych usytuowanych na 27,5 tys. mkw. powierzchni handlowej. Po rozbudowie obiekt będzie dysponował jedną z największych powierzchni handlowych w regionie – 55-59 tys. mkw., a liczba najemców zwiększy się o kolejne 70 lokali z branży modowej. Poszerzona zostanie również oferta usługowa m.in. poprzez urozmaicenie oferty gastronomicznej oraz rozrywkowej. Uroczyste otwarcie rozbudowanego Gemini Park Bielsko-Biała planowane jest pod koniec 2013 roku.

Za wynajem Gemini Park Bielsko Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management sp. z o.o. we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management sp. z o.o. jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Gemini Holdings to krakowska firma, która od prawie dwudziestu lat działa na polskim rynku deweloperskim. W portfolio firmy znajdują się Gemini Park Bielsko-Biała, otwarty w maju 2009 r. i Gemini Park Tarnów otwarty w sierpniu 2010 r.