Wizualizacja Factory Warszawa Annopol

Spółka Neinver Polska – największy w kraju operator centrów outlet – zapewnił sobie podwójną certyfikację ISO w zakresie zarządzania jakością i środowiskiem dla wszystkich swoich inwestycji. Certyfikaty ISO 9001 i 14001 dla centrów wyprzedażowych Factory w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie oraz siedziby głównej, to efekt strategicznego ujednolicania procedur Grupy Neinver w całej Europie.

– Certyfikaty ISO również w Polsce pomagają wprowadzić uporządkowane procedury postępowania i kontroli w kluczowych obszarach działalności firmy. Biznesowy sukces wymaga wdrażania międzynarodowych standardów, które zarówno ułatwiają prowadzenie działalności, jak i świadczą o odpowiedzialności firmy. Oczekują tego nie tylko inwestorzy i partnerzy, ale coraz częściej również nasi klienci  – powiedziała Agata Brzezińska, Country Manager Neinver Polska.

Międzynarodowe standardy w dziedzinach zarządzania jakością i zarządzania środowiskowego objęły wszystkie 13 europejskie centra, należące do Grupy Neinver. Dodatkowo, francuskie centrum Roppenheim The Style Outlets jest obecnie w trakcie procesu certyfikacji, mimo że działa na rynku od niespełna roku. Procedury związane z certyfikacją ISO wdrożono również we wszystkich siedzibach głównych na rynkach w Polsce, we Włoszech, w Niemczech, Portugalii i Hiszpanii.

W 2010 roku jedna z inwestycji Neinver Polska – poznańska Galeria Malta – otrzymała prestiżowy certyfikat przyznany przez Międzynarodową Radę Centrów Handlowych. Jako jedyne centrum handlowe biorące udział w konkursie, Galeria Malta została wyróżniona przyznanym przez ISIC Certificate of Merit for Exceptional Management za doskonałe zarządzanie.

Na macierzystym rynku w Hiszpanii Neinver może się pochwalić potrójną certyfikacją ISO – oprócz kwestii dotyczących jakości i środowiska, firma wdrożyła międzynarodowe procedury związane z systemem zarządzania BHP (OHSAS 18001).  To pierwszy taki przypadek w historii, kiedy firma z branży nieruchomości zdobyła potwierdzenie zgodności swoich procedur z wymaganiami dotyczącymi zarządzania środowiskowego, jakością i systemem BHP.

Certyfikaty ISO 9001 i 14001 potwierdzają efektywność wynikającą z 40 lat doświadczenia Grupy NEINVER, która wypracowała niepowtarzalny model zarządzania dla wszystkich etapów prowadzonych projektów. Ten unikatowy model, oparty na międzynarodowych procesach certyfikacyjnych, umocnił pozycję firmy, jako eksperta w zakresie skutecznego zarządzania nieruchomościami.