Galeria Malta
Galeria Malta

Galeria Malta rozpoczęła rok z nowymi kontraktami. W styczniu umowy najmu podpisały firmy Gsm4You oraz Hairpoint. Najemcy poszerzą ofertę centrum o asortyment dla klientów poszukujących produktów związanych z telefonią komórkową i fryzjerstwem.

Firma Gsm4You oferuje akcesoria z branży telefonii komórkowej. Sklep będzie miał w swej ofercie zarówno telefony komórkowe, jak i niezbędne użytkownikom gadżety. Z kolei salon Hairpoint będzie oferował akcesoria i kosmetyki do włosów.

Salony Gsm4You i Hairpoint znajdą się na pierwszym piętrze centrum. Każdy z nich zajmie powierzchnię ok. 20 metrów kwadratowych. Obecnie na terenie centrum produkty z obszaru telefonii komórkowej dostępne są w salonach firmowych sieci Orange, Plus, Play oraz w salonie iSpot i na stoisku Mobile Store.

Natomiast akcesoria i kosmetyki do włosów można nabyć w drogerii Super-Pharm, perfumeriach Douglas oraz Sephora, w sklepach marek Phenomé i Yves Rocher oraz w salonie pielęgnacji urody Lafayette.

– Starannie dobieramy najemców galerii, w zależności od poziomu produktów i samej firmy. Zależy nam, aby odwiedzający Galerię Malta byli pewni jakości i mogli w jak najlepszych warunkach dokonywać swoich wyborów dotyczących zarówno drobnych, jak
i większych zakupów – mówi Tomasz Wojsz, dyrektor Galerii Malta.

Galeria Malta to największe centrum handlowo-rozrywkowe w zachodniej Polsce, którym zarządza firma Neinver. Trzykondygnacyjny kompleks zajmuje powierzchnię całkowitą mierzącą 162 tys. mkw. W Galerii Malta powstało 160 sklepów oraz punkty usługowe, wielosalowe kino Multikino, klub fitness PURE Jatomi oraz liczne kawiarnie i restauracje. Galeria mieści się przy skrzyżowaniu ulic Abpa A. Baraniaka i Katowickiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego i rekreacyjnych terenów poznańskiej Malty.