Barbara Has, Expansion Manager marki Orsay i Pimkie

– Zaplanowaliśmy uczestnictwo w wiosennej edycji Shopping Center Forum, ponieważ jest to duża impreza organizowana w okresie, kiedy podejmowane są przez nas decyzje dotyczace planów na bieżący rok. Obecność na forum daje nam możliwość zapoznania się z większością planowanych projektów w ciągu jednego dnia i w jednym miejscu – powiedziała Barbara Has, Expansion Manager marki Orsay i Pimkie.

Orsay to marka odzieżowa dla kobiet, która należy do spółki Orsay GmbH. Orsay rozpoczęła działalność w 1975 roku od 35 sklepów i 220 pracowników w Niemczech. Na świecie działa ponad 600 salonów tej marki w 25 krajach. W Polsce funkcjonuje 151, z czego ponad 140 znajduje się w galeriach i centrach handlowych. Za rozwój sieci w naszym kraju odpowiedzialna jest firma Ordipol sp. z o.o. Średnia powierzchnia sklepów Orsay to 170 mkw. W 2011 roku zostało otwartych 10 sklepów, a w 2012 – 15. Odzież marki Orsay jest również dostępna w sklepie internetowym. Firma planuje kolejne otwarcia w 2013 roku. W ciągu ostatnich dwóch lat otwarto 25 salonów sieci Orsay.

Pimkie Mode Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielem na Polskę francuskiej marki Pimkie. Salony Pimkie oferują odzież dla młodych pań. W asortymencie marki można znaleźć ubrania, akcesoria, obuwie, a także bieliznę. Spółka otwiera sklepy o średniej powierzchni 120-200 mkw. tylko w galeriach handlowych. Największy sklep w Polsce, o powierzcni 179 mkw., znajduje się w galerii Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu. Obecnie w centrach handlowych na terenie kraju działa 8 salonów marki Pimkie.

Shopping Center Forum 2013 Spring Edition odbędzie się 7 marca 2013 roku w Hotelu Hilton w Warszawie. W jednodniowej edycji wiosennej Forum weźmie udział 600 uczestników. Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie scf.retailnet.pl.