Galeria Sfera

W połowie lutego w Galerii Sfera w Bielsku-Białej zostanie otwarty nowy sklep z ekskluzywną bielizną damską – Malou. Produkty marki zdobyły uznanie wielu kobiet nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami.

Sklep Malou będzie mieścił się na pierwszym piętrze galerii, w lokalu o powierzchni 60 mkw. To pierwszy butik tej marki w Bielsku-Białej i siódmy w Polsce. Właścicielem sklepów jest b.style Zemła i Wspólnicy sp.j, której siedziba mieści się w Oświęcimiu. Do promocji i sprzedaży swoich produktów firma wykorzystuje również platformę e-commerce malou.pl.

W ofercie Malou znajduje się bielizna damska. We wszystkich salonach marki można skorzystać z pomocy profesjonalnej brafiterki.

Obecnie Malou ma 6 salonów sprzedaży (w Factory Poznań, Fashion House w Sosnowcu i Piasecznie, Galerii Rzeszów, CH M1 w Czeladzi oraz w Katowicach przy ulicy handlowej). Spółka nie ujawnia na razie planów kolejnych otwarć.

Galerię  Sfera tworzą dwa budynki: północny, położony przy ul. Grażyńskiego, który  ma 38 tys. mkw.  powierzchni użytkowej (powierzchnia  handlowa  to 17, 6 tys. mkw.) oraz południowy, położony między ul. Wałową a rzeką Białą, który ma 105 tys. mkw. powierzchni użytkowej ( 41,7 tys. mkw. powierzchni handlowej).

W Galerii Sfera w Bielsku-Białej znajduje się 250 sklepów. Na terenie kompleksu znajduje się także hotel Qubus, 25 kawiarni i restauracji, kino z 7 salami, klub fitness, a także klub muzyczny z kręgielnią i dyskoteką. Obiekt należy do Bielsko Business Center sp. z o.o.