Sklep Saturn w Centrum Handlowym Europa Centralna

Spółka Media Saturn Holding 27 lutego uruchomi swój osiemnasty punkt sieci Saturn w Polsce. Sklep z elektroniką użytkową ruszy w gliwickim Centrum Handlowym Europa Centralna. Elektromarket zajmie powierzchnię 3,8 tys. mkw. – Obecnie w sklepie trwa zatowarowanie i układanie artykułów na półkach – powiedział Wojciech Lisiecki, dyrektor Marketu Saturn w Gliwicach.

Market będzie oferował asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, AGD, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych i akcesoriów, a także książki, gry komputerowe oraz filmy i muzykę. W sklepie będzie zatrudnionych 70 pracowników obsługi oraz 20 osób z firm zewnętrznych.

W listopadzie 2012 roku uruchomiony został sklep internetowy www.saturn.pl. Od 27 lutego br. mieszkańcy Gliwic i okolic będą mogli nie tylko zamawiać zakupione online towary do domu, ale także odbierać swoje zakupy w Saturnie w CH Europa Centralna.

Saturn to marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie Saturn dysponuje ponad 240 marketami w 12 krajach, z czego 17 zlokalizowanych jest w Polsce. Sieć oferuje również marki własne: ok., KOENIC, ISY i PEAQ.