Galeria Sieradzka
Galeria Sieradzka

Firma Keen Property Partners Retail, która specjalizuje się w zakupie i budowie lokalnych oraz regionalnych centrów handlowych, podjęła decyzję o zmianie zarządcy pięciu obiektów handlowych wchodzących w jej skład.

Z dniem 1 marca 2013 roku za zarządzanie oraz wynajem Centrum Handlowego Graf w Chełmie, sklepów Castorama w Skierniewicach oraz Biedronka w Koszalinie, a także Galerii Sieradzkiej i centrum handlowego w Brzegu, odpowiadać będzie CBRE, największa na świecie firma doradcza w sektorze nieruchomości komercyjnych.

– Od dawna współpracujemy z CBRE. Firma odpowiadała za pozyskanie najemców dla Galerii Victoria w Wałbrzychu, naszego flagowego projektu, który dzięki skutecznym działaniom CBRE w dniu otwarcia był wynajęty w niemal 100 proc. – mówi Richard Keen, dyrektor zarządzający, Keen Property Partners Retail.

– Jestem więc przekonany, że dzięki doskonałej znajomości polskiego rynku oraz ogromnemu doświadczeniu specjalistów z CBRE, będziemy mogli jeszcze efektywniej wykorzystać potencjał tkwiący w naszych obiektach handlowych i tym samym podnieść ich wartość – dodaje.

KPP Retail posiada doświadczenie w podwyższaniu wartości swoich aktywów poprzez wykorzystanie potencjału istniejących projektów. W ostatnim czasie firma podjęła decyzję o zmianie zarządcy dwóch innych centrów handlowych należących do portfela KPP Retail. Z dniem 1 lutego 2013 roku, Keen Property Management, spółka siostrzana KPP Retail, przejęła zarządzanie Galerią Victoria w Wałbrzychu oraz Rzeszów Plaza.