Kolekcja Optisofa
Kolekcja Optisofa

W Parku Handlowym Janki został otwarty kolejny salon z branży wnętrzarskiej. Klienci, poszukujący mebli w przystępnych cenach, mogą robić zakupy w lokalu o powierzchni ok. 200 mkw. firmy Optisofa.

– Staramy się dostosowywać ofertę handlową do potrzeb klientów, poszerzając listę najemców o prężnie działające w Polsce firmy – mówi Elżbieta Ratajczyk, marketing manager Parku Handlowego Janki. – Park jest miejscem, w którym odwiedzający chętnie załatwiają wiele codziennych spraw, ale też poszukują produktów wyposażenia domu. Sklep Optisofa to interesujące miejsce dla osób urządzających wnętrza.

Nowy sklep w Parku Handlowym Janki mieści się pomiędzy salonem Farma Kolonialna i Spotline. To druga lokalizacja marki Optisofa na mapie Warszawy.

Na asortyment firmy składają się fotele, sofy, narożniki i moduły wypoczynkowe. Klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy skór i tkanin, wyprodukowanych z wykorzystaniem najnowszych technologii, gwarantujących wysoką jakość i trwałość produktów. Poza propozycjami indywidualnymi oferta marki obejmuje również meble hotelowe.

Firma Optisofa powstała w 1990 roku. Na początku działalności meble były produkowane w jednym zakładzie i dystrybuowane na terenie kraju. Dziś posiada trzy fabryki i klientów w kilku krajach Europy, którzy mogą korzystać z oferty kilkudziesięciu sklepów. Punkty sprzedaży są obecne zarówno w Polsce, jak i Wielkiej Brytanii, Rosji, Litwie, Łotwie i Słowacji.

Park Handlowy Janki oferuje wiele punktów usługowych, m.in. bank, pocztę, aptekę, fryzjera, biuro podróży, optyka, pralnię, myjnię samochodową, gabinet kosmetyczny czy klub fitness. Dodatkowo, w sklepach Ikea, Praktiker i Jula oraz w kilkunastu innych salonach wyposażenia wnętrz, klienci znajdą pełną ofertę mebli i akcesoriów wyposażenia domu Ofertę Parku Handlowego Janki uzupełniają sklepy ze sprzętem RTV i AGD, delikatesy Piotr i Paweł, salony Rossmann i Empik, a także restauracje.

Inter Ikea Centre Group Poland należy do grupy spółek Ikea. Podstawowym celem jej działalności jest przygotowanie, realizacja i kompleksowa obsługa własnych inwestycji komercyjnych. Inter Ikea Centre Group Poland jest właścicielem siedmiu centrów handlowych: w Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach oraz dwóch w Warszawie. Obecnie firma pracuje nad rozbudową Parku Handlowego Bielany we Wrocławiu, rozbudową Parku Handlowego Franowo oraz budową centrum handlowego w Lublinie.