Salon Guess w Outlet Factory Warszawa

Amerykańska marka odzieżowa Guess otworzy swój sklep w centrum outlet Factory. Salon z odzieżą, obuwiem i akcesoriami będzie działał w powstającym na stołecznej Białołęce Factory  Annopol. Największe na Mazowszu centrum typu outlet zostanie otwarte 13 marca 2013 roku.

– Salon mody Guess idealnie pasuje do warszawskiego rynku i świetnie wkomponuje się w ofertę Factory Warszawa Annopol. Mieszkańcy stolicy należą do najbardziej wymagających klientów, tym bardziej cieszymy się z obecności marki Guess w naszym centrum handlowym, powstającym na Białołęce – powiedziała Agata Brzezińska, Country Manager Neinver Polska.

Guess to renomowana amerykańska marka odzieżowa, oferująca ubrania, buty i akcesoria zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Salon sprzedaży w Factory Warszawa Annopol zajmie 290 mkw. powierzchni. W ofercie sklepu Guess dostępne będą kolekcje ubrań oraz obuwia dla kobiet i mężczyzn, a także damskie akcesoria (m.in. torebki, paski), jak również biżuteria i zegarki.

Factory Warszawa Annopol będzie miało 19,7 tys. mkw. powierzchni i 120 lokali dla najemców. Klienci nowego outletu będą mogli korzystać z parkingu na 800 samochodów, z placu zabaw dla dzieci i bezprzewodowego internetu.

Centrum wybudowano obok Trasy Toruńskiej, przy skrzyżowaniu z ulicą Łabiszyńską. To drugie w stolicy centrum Factory, a jednocześnie pierwsze w prawobrzeżnej części Warszawy. Dla mieszkańców m.in. Białołęki, Marek, Ząbek, Wołomina i Radzymina, będzie to, zdaniem inwestora,  najdogodniej zlokalizowane i skomunikowane centrum wyprzedażowe.

Obiekt jest skomercjalizowany w ponad 70 proc., a w gronie najemców znalazły się takie marki jak Tommy Hilfiger, Mustang, Nike, Adidas, Reserved, Mohito, Cropp, House, Kazar, Sphinx, Lee Cooper, Levi’s, Cross Jeans, Big Star, Tom Tailor, Vero Moda, Wittchen i Digel.

Factory Warszawa Annopol to obiekt któremu przyznano ekologiczny certyfikat BREEAM. Właścicielem obiektu jest Neinver.