Gemini Park Bielsko- Biała
Gemini Park Bielsko- Biała

W rozbudowanym Gemini Park Bielsko-Biała, swój lokal dwukrotnie powiększy Martes Sport, producent i importer odzieży i akcesoriów sportowych.  Obiekt w nowej odsłonie zostanie otwarty pod koniec 2013 roku.

Martes Sport powiększy swój lokal z 390 mkw. na 780 mkw. W nowym, dwukrotnie większym salonie firmy znajdzie się szeroka oferta produktów sygnowanych logiem marek takich jak Arena, Colmar, Elbrus, Hi-Tec, Iguana, Magnum i Nike, przeznaczonych dla różnych dziedzin aktywności fizycznych.

– Obecnie ponad połowa nowej powierzchni w Gemini Park Bielsko-Biała jest już wynajęta. Część najemców tak jak Martes Sport skorzystało z pojawiającej się dzięki rozbudowie okazji i przeprowadziło się do nowych, większych lokali. Cieszymy się, że najemcy z którymi pracowaliśmy dotychczas doceniają walory naszego obiektu i zdecydowali się na kontynuowanie współpracy. Blisko 70 proc. obecnych najemców przedłużyła umowy najmu mimo, że do końca pięcioletniego okresu wynajmu zostało jeszcze 1,5 roku – mówi Krzysztof Gaweł, dyrektor zarządzający Gemini Park.

Obecnie Gemini Park Bielsko-Biała ma ponad 80 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych usytuowanych na 27,5 tys. mkw. powierzchni handlowej. Po rozbudowie obiekt będzie dysponował jedną z największych powierzchni handlowych w regionie – 55-59 tys. mkw., a  grono najemców zwiększy się o kolejne 70 lokali z branży modowej. Poszerzona zostanie również oferta usługowa m.in. poprzez urozmaicenie oferty gastronomicznej oraz rozrywkowej. Otwarcie rozbudowanego Gemini Park Bielsko-Biała planowane jest pod koniec 2013 roku.

Za wynajem Gemini Park Bielsko Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.

GREM Gemini Real Estate Management to spółka zajmująca się zarządzaniem centrami handlowymi i obiektami komercyjnymi. Obecnie firma zarządza dwoma centrami handlowymi: Gemini Park Bielsko-Biała oraz Gemini Park Tarnów, o łącznej powierzchni wynoszącej blisko 130 tys. mkw. Spółka zajmuje się również działalnością doradczą w zakresie rynku nieruchomości oraz wynajmem powierzchni komercyjnych.