Wojas

27 lutego zostanie otwarty salonu firmowy Wojas w CH Złote Tarasy w Warszawie. Jest to dziewiąty sklep sieci Wojas w stolicy i trzynasty w województwie mazowieckim.

Salon Wojas w CH Złote Tarasy został zaprojektowany według najnowszego konceptu wizualnego. Otwarcie lokalu to kolejny krok w procesie realizacji planów ekspansji, którą zapowiedział zarząd spółki Wojas SA.

W 2013 roku spółka obuwnicza planuje uruchomić około 10 nowych salonów w polskich galeriach i centrach handlowych.

W lutym tego roku został otwarty salon w Galerii Łódzkiej, W CH Auchan w Szczecinie oraz w Wadowicach.

Firma Wojas została założona w 1990 roku. Obecnie detaliczna sieć sprzedaży liczy ponad 130 sklepów w Polsce, 9 na Słowacji oraz 1 na Ukrainie. Firma prowadzi również sprzedaż produktów w sklepie internetowym.

Wojas zadebiutował na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w 2008 roku. Pozyskane na rynku pieniądze spółka przeznaczyła na rozwój sieci sprzedaży. W efekcie w ciągu kilku lat liczba salonów Wojas niemal się podwoiła.

Wnętrze salonu wyróżnia się przestrzennym układem białych mebli, które doskonale współgrają z szarymi, surowymi ścianami stanowiącymi imitację betonu. Wyjątkowy charakter sklepu podkreślają czarne i stalowe elementy oraz zdjęcia ilustrujące proces produkcji obuwia.