Drogeria
Drogeria

W Janowie Lubelskim otwarto drogerię w nowym koncepcie Natura. Drogeria w tamtejszym domu handlowym zajęła 130 metrów kwadratowych powierzchni.

Przedstawiciele firmy Polbita poinformowali w rozmowie redakcję Retailnet, że w 2013 planowana jest dalsza ekspansja sieci w Polsce. Kolejne otwarcia planowane są zarówno w centrach handlowych, jak i w domach handlowych i przy głównych ulicach.

– Sieć interesują miasta o rożnej wielkości i liczbie mieszkańców. W ostatnich dniach otwarto drogerię w Janowie Lubelskim, ale nowe drogerie Natura będą powstawać także w największych i średnich miastach naszego kraju – mówi w rozmowie z redakcją Retailnet Monika Rutkowska, koordynator ds. promocji firmy Polbita.

Drogerie sieci otwierane są już pod nowym szyldem Natura. Logo Drogeria Natura znajdujące się nad dotychczas działającymi placówkami również zostaną zmienione.

– Docelowo wszystkie drogerie sieci będą posiadały takie samo logo Natura. Jest to proces, który wymaga trochę czasu. Na pewno wymiana szyldów potrwa kilka przyszłych miesięcy – dodaje Monika Rutkowska.

W 2013 roku sieć Natura ma dysponować ponad 400 drogeriami w całym kraju. Będzie to największy konkurent na rynku sieci Rossmann. Obecnie działa 268 drogerii sieci. Polbita sp. z o.o. to operator logistyczny ogólnopolskiej sieci Drogerie Natura.