Mega Abra
Mega Abra

Abra SA uruchamia swój pierwszy wielkopowierzchniowy sklep w Bielanach pod Wrocławiem. Obiekt o powierzchni ok. 6 tys. mkw. zostanie otwarty w drugiej połowie marca br. pod nową marką – Mega Abra Wszystko dla Domu.

Mega Abra to unikalny w Polsce koncept sklepu wielkopowierzchniowego. W jednym miejscu klienci znajdą nie tylko meble i dodatki dekoracyjne, ale również szeroki wybór artykułów pozwalających na wykończenie i wyremontowanie mieszkania – tapety, panele, wykładziny, lampy i wiele innych produktów pomocnych w wyposażeniu mieszkania.

Na powierzchni ok. 6 tys. mkw. oferowanych będzie ponad 9 tys. produktów o różnorodnym wzornictwie i w przystępnych cenach.

Koncepcja sklep ma być rozwiązaniem dla osób, które nie lubią tracić czasu na przemieszczanie się pomiędzy punktami handlowymi i chcą w jednym miejscu zrobić kompleksowe zakupy związane z wyposażeniem domu.

Mega Abra znalazła się w Parku Handlowym Bielany w gminie Kobierzyce, w pobliżu węzła komunikacyjnego A4 i dróg krajowych.

– Otwarcie pierwszego sklepu Abry w nowym formacie jest dużym wydarzeniem, które może zmienić oblicze polskiego rynku wnętrzarskiego. Nasz wybór nie przypadkiem padł na okolice Wrocławia. Bielany Wrocławskie to jedno z największych centrów handlowych w Polsce, w pobliżu dynamicznie rozwijającego się, dużego miasta. Dodatkowo doskonała komunikacja i sąsiedztwo sklepów z tej samej branży gwarantują znaczną liczbę odwiedzających – mówi Piotr Lisowski, prezes zarządu Abra SA.

Abra SA ma ponad 20-letnią historię w branży wyposażenia wnętrz. W ramach sieci sklepów meblowych Abra funkcjonuje obecnie ponad 80 punktów handlowych w całej Polsce, w tym kilkanaście sklepów prowadzonych w systemie franczyzowym.

Inwestycja w Bielanach Wrocławskich to część nowej strategii rozwoju firmy Abra SA, zakładającej istotne zwiększenie udziałów spółki w rynku wyposażenia wnętrz w Polsce.