50 style
50 style

50 style to koncept, oferujący produkty takich marek jak Nike, adidas, Puma, Reebok, Umbro, Lotto oraz FeeWear. Sieć jest rozwijana m.in. w miastach średniej wielkości.

Kolejna nowa  lokalizacja salonu 50 style to Piotrków Trybunalski. Jest to pierwszy salon w tym mieście, 46. sklep sieci i 32. otwarty na zasadach franczyzy. Salon 50 style ma powierzchnię 260 mkw. i jest pierwszym, otwartym w tym roku.

– 50 style to koncept wolumenowy. To znaczy, że nasz klient na dużej powierzchni może liczyć na interesujący i bardzo szeroki wybór produktów z kategorii odzież, obuwie, akcesoria – mówi Katarzyna Kamińska-Nobis, dyrektor Departamentu Administracji i Najmu Marketing Investment Group, właściciela marki 50 style. – Wierzymy, że klienci w każdej części Polski mają potrzebę dokonywania zakupów markowych produktów w atrakcyjnych cenach. Dlatego nasza sieć  coraz szczelniej pokrywa mapę naszego kraju. Chcemy być blisko klientów, dlatego uzupełnieniem oferty jest kanał sprzedaży e-commerce. Sklep internetowy 50style.pl w odświeżonej odsłonie dociera tam, gdzie nie ma naszych placówek.

50 style w Piotrkowie Trybunalskim to kolejny sklep otwarty na zasadach franczyzy. –  Zasady są takie same dla każdego partnera, który zgłasza nam chęć otwarcia sklepu 50 style. Obiekt musi mieć przynajmniej 200 mkw. powierzchni i znajdować się w dobrej lokalizacji handlowej. MIG zapewnia towar oraz know-how, jako doświadczona firma z 20-letnim doświadczeniem na polskim rynku – dodaje Katarzyna Kamińska-Nobis.

Jak dowiedziała się redakcja Retailnet, w 2013 roku MIG planuje otwarcie jeszcze kilkunastu salonów 50 style. Ekspansja będzie uzależniona od warunków rynkowych. Od początku roku właściciel sieci wyremontował także dwa swoje sklepy w Łodzi i Starachowicach.

Właścicielem wszystkich sklepów 50 style jest Marketing Investment Group – wyłączny dystrybutor marek Timberland, Umbro, linii obuwniczej Lacoste w Polsce, Confront, Feewear, Lotto, Head, New Era  a także właściciel sieci salonów Sizeer oraz centrum zaopatrzenia klubów sportowych Pro-Game.