Domoteka
Domoteka

Warszawskie Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka zyskało nowego najemcę. 16 marca do oferty centrum dołączył salon Elen Meble.

Elen Meble od ponad dekady produkuje luksusowe wyposażenie wnętrz. Asortyment firmy obejmuje meble do kuchni, garderób, bibliotek, sypialni i łazienek. Lokal, w którym mieści się Elen Meble, jest usytuowany naprzeciw salonu Arino House i ma powierzchnię około 105 mkw.

Wszystkie propozycje oferowane przez firmę Elen Meble są wytwarzane na zamówienie, pod konkretny wymiar. Materiały użyte do ich wykonania pochodzą od polskich i zagranicznych dostawców, a ich całkowita produkcja odbywa się w zakładzie w Stryszawie.

Firma rozwija i ulepsza swój warsztat technologiczny i projektowy, a także rozbudowuje sieć dystrybucji. Elen Meble jest jedną z niewielu polskich marek meblowych, posiadających własne punkty sprzedaży w krajach skandynawskich, m.in. w norweskim Oslo, Bergen i Nesbru. W Polsce, oprócz Warszawy, salony mieszczą się w Krakowie, Katowicach i Bielsku-Białej.

Domoteka jest częścią Parku Handlowego Targówek. W ofercie znajdują się  produkty do aranżacji wnętrz. W kilkudziesięciu sklepach pod jednym dachem znaleźć można nie tylko meble, ale również wszelkie akcesoria dekoracyjne oraz praktyczne, które mogą znaleźć zastosowanie w domu.